Napište, poradíme Vám!

Průvodce výběrem brýlí

moderní dioptrické brýleNebaví vás chodit po obchodech a ztrácet svůj drahocenný čas výběrem brýlí. Máme pro vás jedinečné řešení.
Online si vyberete dle našeho rádce své dioptrické brýle, které vám doručíme na vaši adresu.

V případě, že by vám brýle neseděly, máte možnost je vrátit zpět a vybrat si jiné.

Není nic jednoduššího než nakupovat přes internet. Jak tedy postupovat při výběru vhodných brýlí?

Výběr brýlí podle tvaru obličeje

    • Kulatý obličej

K hlavním rysům kulatého obličeje patří celkově jemný dojem. Šířka i výška jsou velmi podobné a brada s tváří jsou jemně zakulacené. U tohoto tvaru obličeje doporučujeme optické prodloužení, proto jsou vhodné hranaté brýle.

Váš kulatý obličej se rozdělí a bude vypadat oválnější. Vhodnou variantou hranatých brýlí jsou ty s tenkou obroučkou, které se navíc ve spodní části zužují, nebo brýle bez obrouček. Rozhodně nedoporučujeme vybírat brýle kulaté nebo s širokou obroučkou.

    • Podlouhlý obličej

Snad každý touží po podlouhlém obličeji. K tomuto obličeji můžete zvolit opravdu jakýkoliv tvar brýlí. Záleží tedy na vás, jaký detail chcete zvýraznit. Pokud zvolíte výrazné obroučky, upoutáte pozornost právě na brýle, hranaté brýle vám dodají na vážnost, naopak zaoblený tvar vám pomůže obličej zjemnit.

    • Hranatý obličej

Hranatý obličej je výrazný především díky čtvercovému tvaru. Lícní kosti vystupují z obličeje, brada i čelist jsou v rovině. Hranatý obličej může vzbuzovat drsný a tvrdý dojem. Také proto je velmi důležitý vhodný výběr obrouček brýlí. Správnou volbou u tohoto tvaru obličeje je kulatý nebo oválný tvar s tenkými nebo žádnými obroučkami.

Vrácení brýlí zpět

Jestliže vám objednané brýle po vyzkoušení nesedí, nezoufejte, e-shop Kodano.cz umožňuje svým klientům zakoupené korekční i sluneční brýle vrátit. Lhůta na vrácení zdarma je 30 dní od nákupu.

Postup výměny je jednoduchý. Stačí nás kontaktovat emailem nebo telefonicky 558 712 283. Poté přijmeme vaši objednávku na vrácení a pro brýle pošleme na naše náklady kurýra. Dle vašeho požadavku vám brýle vyměníme nebo vrátíme peníze na účet.

Brýle nesmí být při vrácení poškozené a musí být zabaleny v ochranném obale.

Najděte ideální brýle právě pro sebe

Jak jste se dozvěděli, vybrat si brýle v internetovém obchodě je velmi jednoduché. Neotálejte a objednejte si své brýle ještě dnes. S výběrem vám rádi pomohou například odborníci z internetového obchodu Kodano.cz.

outlet brýlí

Navštivte eshop s největším výběrem brýlí.

OUTLET

Outlet