Napište, poradíme Vám!

Průvodce výběrem brýlí

myopie kratkozrakost 2Krátkozrakost, nebo také myopie, se bohužel stává čím dál častější oční vadou, postihující miliony lidí na celém světě. V některých částech světa se dokonce hovoří o epidemii krátkozrakosti u dětí. Co to vlastně myopie je, jak se projevuje a jak se dá napravit?

baby boy malýNevíte, co pořídit svým blízkým k Vánocům? Máme pro vás skvělý tip, a tím jsou kvalitní dioptrické brýle. Nemusíte je pořizovat pouze blízkým, ale také si udělat radost sami sobě.

jóga pro očiPokud patříte ke klientům, kteří často trpí bolestmi hlavy, a navíc nosíte brýle, pak můžete mít špatně určené dioptrie a z toho jsou časté bolesti hlavy.

nemocné očiUrčitě každý z nás někdy zažil bolest hlavy. Bolestí hlavy je mnoho druhů, každopádně u každé z nich si přejeme jen to jediné, a to, aby byla bolest rychle pryč.

poraněné oči u dětíJakékoli poranění oka, a především u dětí, je velmi bolestivé. V případě, že se vašemu dítěti dostane cokoli do oka, je nutné situaci neprodleně řešit. Jak postupovat vám poradíme v tomto článku. A to bez ohledu na to, zda vaše dítě nosí či nenosí dioptrické brýle.

outlet brýlí

Navštivte eshop s největším výběrem brýlí.

OUTLET

Outlet