Napište, poradíme Vám!

Průvodce výběrem brýlí

jóga pro očiPokud patříte ke klientům, kteří často trpí bolestmi hlavy, a navíc nosíte brýle, pak můžete mít špatně určené dioptrie a z toho jsou časté bolesti hlavy.

poraněné oči u dětíJakékoli poranění oka, a především u dětí, je velmi bolestivé. V případě, že se vašemu dítěti dostane cokoli do oka, je nutné situaci neprodleně řešit. Jak postupovat vám poradíme v tomto článku. A to bez ohledu na to, zda vaše dítě nosí či nenosí dioptrické brýle.

oční vady u miminekKaždá maminka bedlivě sleduje vývoj svého miminka. Ke sledovaným patří také oči miminka, kolem kterých panuje mnoho pověr. Hodně řešíme, co vidí novorozené miminko, proč jeho oči šilhají a zda se jedná o dočasné vývojové stádium nebo již o oční vadu.

jak se starat o kvalitní brýleDioptrické brýle už dávno nepatří k doplňkům, za které bychom se museli stydět. Naopak, jsou dominantním módním doplňkem. Dioptrické brýle si můžeme pořídit v různých barvách, tvarech, ale také v různých cenových relacích.

poškrábané brýle nevyčistíteAsi každý, kdo nosí dioptrické brýle, jednou řešil, jak správně a efektivně své brýle vyčistit. Někdo bohužel tuto otázku řeší častěji než ostatní. Vaše brýle a jejich čistotu velice ovlivňuje vaše zacházení a prostředí, ve kterém se pohybujete.

outlet brýlí

Navštivte eshop s největším výběrem brýlí.

OUTLET

Outlet