Napište, poradíme Vám!

Průvodce výběrem brýlí

baby boy malýNevíte, co pořídit svým blízkým k Vánocům? Máme pro vás skvělý tip, a tím jsou kvalitní dioptrické brýle. Nemusíte je pořizovat pouze blízkým, ale také si udělat radost sami sobě.

Neotálejte s tím, Vánoce se kvapem blíží. Jedná se o opravdu originální a vkusný dárek, který navíc ochrání vaše oči, ať už se jedná o brýle dioptrické nebo sluneční.

 

 

Poradíme vám s výběrem

Nemusíte mít žádné obavy s výběrem brýlí. Najít kvalitní a slušivé brýle je velmi jednoduché. Nemusíte se mačkat nikde v nákupním centru, ale vybírat v pohodlí vašeho domova. Brýle můžete snadno objednat online. Pokud vám nebo vašim blízkým nebudou brýle sedět, můžete jej bez problému vrátit zpět a to zcela zdarma do 30 dnů od nákupu.

Jak vybrat správné dioptrické brýle

V našem internetovém e-shopu naleznete průvodce výběru brýlí. Snadno vám pomůže najít ty správné a kvalitní korekční brýle, ale i sluneční brýle, pro vás nebo vaše blízké. Brýle vyberete a my vám je následně doručíme na vaši adresu. Průvodce vám nabízí výběr brýlí podle tvaru obličeje:

    • Kulatý obličej

Kulatý obličej působí jemným dojmem. Mezi šířkou a výškou obličeje není žádný rozdíl a tvář i brada se jemně kulatí. Opticky můžete kulatý obličej prodloužit hranatými brýlemi.

Hranaté brýle obličej opticky rozdělí a bude se zdát oválnější. Obroučky brýlí je dobré zvolit ztenčené nebo brýle úplně bez obrouček. Nedoporučujeme vybírat brýle kulaté nebo z tlustými obroučky.

    • Podlouhlý obličej

Kdo má podlouhlý tvar obličeje, tak ten má vyhráno. K takovému tvaru se hodí snad úplně každé brýle. Můžete sami zvolit, která část obličeje má být zvýrazněna. Pokud vyberete brýle s výraznými obroučky, lidé se budou zaměřovat přímo na brýle. Hranaté brýle vzbuzují v ostatních vážnost až přísnost. A obroučky zaoblené vám obličej zjemní.

    • Hranatý obličej

U hranatého obličeje vyniknou především lícní kosti, čelist a brada. Takovýto tvar obličeje může vyvolat drsný dojem na okolí. Pokud si přejete svůj výraz zjemnit, tak doporučujeme zvolit oválné nebo kulaté brýle společně s tenkými nebo žádnými obroučkami.

Na místě je správná péče

O kvalitní dioptrické brýle je zapotřebí správně pečovat. S brýlemi bychom měli manipulovat vždy oběma rukama. Není dobré si brýle nasazovat na vlasy místo čelenky. V žádném případě není dobré brýle pokládat na stůl sklem dolů.

outlet brýlí

Navštivte eshop s největším výběrem brýlí.

OUTLET

Outlet